Merklín-Hradec A 1:1 na pokutové kopy 5:4
střely na bránu: Hradec 6x 23´,29´,69´,70´,75´,87´,
střely mimo: Hradec 1x 12´,
Merklín 7x 7´,21´,38´,53´,71´,80´,83´,
rohy: Hradec 4x 12´,20´,73´,75´,
Merklín 10x 16´,16´,27´,31´,37´,79´,80´,82´,85´,88´,
23´ po přihrávce J.Hrdiny trefil osamocený Douša ve 100% šanci z 10 metrů střed brány
29´ druhá 100% šance se naskytla Strakovi, když sám na brankáře poslal míč po zemi doprostřed brány
33´Kosť dvakrát vyrážel na hraně velkého vápna před nabíhajícím hráčem
34´1:0 po centru z naší levé strany dal Fořt hlavou z malého vápna
38´Kosť opět hasil na hraně velkého vápna před Fořtem po nákopu Merklínského předstopera
42´Merklínští zahráli rukou ve vlastním vápně a rozhodčí Velíšek to hodnotil slovy: "Ruka byla u těla"
53´Fořt po centru v malém vápně minul
69´1:1 po přihrávce Kalného dal z brejku Straka vyrovnávací gól křižnou přízemní střelou na vzdálenější tyč
71´Dufkovi utekl Fořt a z malého vápna netrefil bránu
73´potřetí v tomto zápase šel Straka na merklínského brankáře a tentokrát vytěžil jen roh
75´po rohu vyskočil nejvýše na zadní tyči Lucák a ze dvou metrů trefil brankáře,od něj šel odraz do tyče, do brankáře a ven.
80´po centru trefil břevno Wild
82´z malého vápna pálil Voráček a Kosť vytěsnil na roh
83´Wild z malého vápna těsně vedle
84´ŽK Straka při střelbě trefil místo míče protihráče
88´po rohu vyrazil střelu z malého vápna Kosť
pokutové kopy:1:0,Šmejkal 1:1,2:1,Lucák 2:2,3:2 s Kosťovo tečí, J.Hrdina nedal 3:2,Kosť chytil 3:2,Kalný-prudká střela do středu brány a míč se odrazil od nohy brankáře pod horní tyč 3:3,4:3 ,Kiss 4:4,5:4,O.Hrdina nedal 5:4 a skončila série deseti vítězství na penalty v řadě.