Diskusní téma:

5. Mistrovský zápas Hradec A - Žinkovy v sobotu 21.9. od 16:30

Jirka Hrdina | 20.09.2019

Nominace:
1 – Kosť Petr
2 – Daneš Luděk
3 – Štverka Petr
4 – Müller David
5 – Brož Tomáš
6 – Vachtl Míra
7 – Kiss Ota
8 – Snášel Patrik
9 – Skala Jirka
10 – Hrdina Jiří
11 – Andrle Petr
12 – Bečvář Michal
13 – Luft Víťa
14 – Ibehej Libor
15 – Dufek Michal
16 – Hrdina Jiří st.

Sraz v kabině: 15:30

Služba po zápase: David Müller, Víťa Luft

4. mistrovský zápas Seč - Hradec A v neděli 15.09.2019 od 16:30

Jirka Hrdina | 13.09.2019

Nominace:
1 – Kosť Petr
2 – Čermák Honza
3 – Štverka Petr
4 – Müller David
5 – Brož Tomáš
6 – Vachtl Míra
7 – Kiss Ota
8 – Snášel Patrik
9 – Skala Jirka
10 – Hrdina Jiří
11 – Andrle Petr
12 – Bečvář Michal
13 – Daneš Luděk
14 – Liebl Marek
15 – Dufek Michal
16 – Hrdina Jiří st.

Sraz v Hradci: Protože Bečko hraje v neděli od 13:00 v Hradci, sejdeme se na zápase Béčka a budeme z Hradce odjíždět ve 14:45.

Kdo nepřijde do Hradce, tak odjezd ze Stoda ve 14:50 a v Chotěšově 14:55.

Sraz v Seči: 15:35

Auta: Jirka Hrdina, Tomáš Kodera, Petr Štverka, Michal Bečvář

3. Mistrovský zápas Hradec A - Nepomuk B v sobotu 7.9. od 17:00

Jirka Hrdina | 05.09.2019

Nominace:
1 – Kosť Petr
2 –
3 – Štverka Petr
4 – Straka Radek
5 – Brož Tomáš
6 – Vachtl Míra
7 – Kiss Ota
8 – Kundrata Štěpán
9 – Skala Jirka
10 – Hrdina Jiří
11 – Andrle Petr
12 – Bečvář Michal
13 – Daneš Luděk
14 – Liebl Marek
15 – Čermák Honza
16 – Hrdina Jiří st.

Sraz: 16:00 v kabině

Služba po zápase: Štěpán Kundrata, Marek Liebl

2. mistrovský zápas Spálené Poříčí - Hradec A v sobotu 31.08.2019 od 17:00

Jirka Hrdina | 29.08.2019

Nominace:
1 – Kosť Petr
2 – Andrle Bohouš
3 – Štverka Petr
4 – Straka Radek
5 – Brož Tomáš
6 – Vachtl Míra
7 – Kiss Ota
8 – Kundrata Štěpán
9 – Skala Jirka
10 – Hrdina Jiří
11 – Andrle Petr
12 –
13 – Daneš Luděk
14 – Hosnedl Radek
15 – Dufek Michal
16 – Hrdina Jiří st.

Odjezd Hradec: 15:00
Odjezd Stod: 15:15
Odjezd Chotěšov: 15:20
Sraz v Poříčí: 16:00

Auta: Hrdina Jiří, Andrle Bohouš, Kundrata Štěpán

1. Mistrovský zápas Hradec A - Stod v sobotu 24.8. od 17:00

Jirka Hrdina | 22.08.2019

Nominace:
1 – Kosť Petr
2 – Andrle Bohouš
3 – Štverka Petr
4 – Müller David
5 – Brož Tomáš
6 – Vachtl Míra
7 – Kiss Ota
8 – Kundrata Štěpán
9 – Skala Jirka
11 – Andrle Petr
12 – Bečvář Michal
13 – Luft Víťa
15 – Dufek Michal
16 – Hrdina Jiří st.
17 - Mimra Jirka

Sraz: 16:00 v kabině

Služba po zápase: Míra Vachtl, Bohouš Andrle

Přátelský zápas: Hrade A - Blatnice - sobota 17.8. od 17:00

Jirka Hrdina | 16.08.2019

Nominace:
1 – Kosť Petr
2 – Andrle Bohouš
3 – Štverka Petr
4 – Müller David
5 – Brož Tomáš
6 – Vachtl Míra
7 – Kiss Ota
8 – Kundrata Štěpán
9 – Skala Jirka
10 – Hrdina Jirka
11 – Andrle Petr
12 – Bečvář Michal
13 – Luft Víťa
14 – Liebl Marek
15 – Dufek Michal
16 – Daneš Luděk
Hrdina Jiří st.

Sraz: 16:00 v kabině

Služba po zápase: Kosť Petr, Daneš Luděk

Trénink 08.08.2019

Jirka Hrdina | 07.08.2019

Čtvrteční trénink 8.8. se přesouvá na pátek 9.8. od 18:00.

Tréninky letní příprava

Jirka Hrdina | 24.07.2019

Na tréninky všichni tenisky na běhání i kopačky.

Tréninky - letní příprava

Jirka Hrdina | 09.07.2019

První trénink bude v úterý 23.7.2019 od 18:00 v Hradci na hřišti. Poté už pravidelně.

Re: Tréninky - letní příprava

Jirka Hrdina | 18.07.2019

První trénink se posouvá na čtvrtek 25.7. od 18:00 z důvodu, že v úterý hraje Viktorka předkolo a trenéři jedou fandit.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek