22.04.2010 19:26

TJ SH Buldozer x Družstevník Vstiš
4:1 (2:1)

sestava Hradce : Dufek Michal-Toman J.ml(45´Oppl),Krejčí,Podlipský,Toman M.(70´Hrdina J.ml.)-Procházka,Šmejkal J.,Hulina-Kaplan,Marko,Fischer(50´Hrdina J.st.)

17´ hosté z brejku se ujali vedení 0:1
19´ odraženou Hulinovu střelu za velkým vápnem přes dvoje housle uklidil do brány Šmejkal 1:1
35´ po téměř stejné situaci ,jen tentokrát po brejku,opět odraženou střelu Huliny,z téměř stejného místa dorazil Šmejkal 2:1
42´ hosté po nedohodě M.Tomana a Podlipského zahrozili ranou do břevna.
45´ první střídání pro zranění kotníku j.Tomana
48´ Krejčí vystřelil,brankáři vypadl míč a Marko dorazil 3:1
50´ Fischer střídá pro naražená žebra
57´ po centru Kaplana dává Procházka gól rybičkou,bohužel z ofsajdu.
68´ Dufek zachraňuje v malém vápně proti dvěma osamoceným hráčům,po špatném autu.
69´ soupeř nastřeluje tyč.
70´ pro zranění steheního svalu střídá M.Toman
78´ ČK za faul na Šmejkala bez míče na půli .Ten poté dohrává se zraněným kotníkem.
80´ po centru J.Hrdiny ml. Dává Marko z malého vápna 4:1
85´ odchází bez náhrady Krejčí pro bolest v tříslech.
87´+89´ Marko se 2x netrefuje z malého vápna.

4:1 rovná se vítězství rozdílem třídy,ale tak snadné to nebylo. Oba dva týmy zahodily nejméně pět jasných gólových šancí.Výborně zachytal Dufek.Zápas se zejména povedl středové ose Krejčímu,Šmejkalovi,Marko,za podpory Huliny a Kaplana. Hra na tři útočníky přinesla góly z naší strany,ale současně velké množství brejků soupeře,do otevřené obrany,které jen díky jejich střelecké nemohoucnosti nebyly proměněny. Také nepamatuji pět zraněných hráčů za zápas.