TJ Sokol Hradec "B" 5:0 dorost TJ Slavoj Stod

22.04.2010 19:12

28.3.2010 odehráno ve Stodě od 15 50 na škváře
TJ SH Buldozer  5 : 0 (1:0) dorost TJ Slavoj Stod
sestava: Mimra(výpomoc)- Tarik,Toman,Šmejkal J.,Krejčí- Oppl,Hulina,Marko,Kaplan- Antoš(výpomoc) Fischer

Buldozer se sešel k prvnímu přátelskému utkání před jarní sezonou 2009-10.Sestava byla ovlivněna tím,že za Stod hráli Toman Jindřich a bratři Dufkové,kteří mají ve stodském dorostu hostování.Za nás naopak chytal stodský dorostenec Mimra a hrál hráč Lišiné Kuba Antoš(Sokol se zatím nedokázal po skončeném hostování dohodnout na přestupu s Lišinou).

21´Antoš zabojoval ve vápně soupeře,sebral míč a přihrál Fischerovi od lajny proti noze 0:1
35´Oppl se prohodil se Šmejkalem
46´Hrdina vystřídal Hulinu(měl odpoolední směnu)
47´Hrdina zprava nacentroval Markovi a ten dal hlavou z malého vápna 0:2
55´po centru Hrdiny zprava v malém vápně tentokrát nohou zpracoval a dal Marko 0:3
91´potřetí Hrdina přihrál Markovi ,a jeho rána se odrazila se od brankáře Dufka za jeho záda 0.4
92´Fischer neuvěřitelně zabojoval,hned po rozehrávce napadl soupeře a sebral jim míč,přešel přes tři hráče a zavěsil 0:5

Slušný kolektivní výkon,z mého pohledu, první poločas byl náš fotbalový výkon disciplinovanější,bohužel čtyři góly jsme dali v druhé půli,kdy soupeř herně odešel.Za soupeře,ač výsledek tomu neodpovídá hráli nejlépe Michal(brankář) a Tomáš (stoper)Dufkovi.Také se mi líbil Míra Lederer.Čekal jsem více od Jindry Tomana.