SH Buldozer x Dolní Lukavice
2:1 (1:0)

Sestava Hradce: Dufek M.-Varga(72´Procházka),Podlipský(77´Oppl),Krejčí,Toman M.(Šmejkal J.) - Marko,Šubrt,Hulina (57´Souček),Kaplan-Hrdina J.st,Fischer

Fischer s Hulinou  jdou sami na brankáře,střílí Fischer
34´ po faulu na Fischera kopal přímý kop z 20 m Kaplan a prostřelil s tečí zeď 1:0
37´ gólovou střelu z pod břevna vytáhl Dufek
49´ Hrdina střílí z malého vápna mimo
66´ Fischer podruhé sám na brankáře
70´ Souček sám v malém vápně trefuje brankáře do hlavy
74´ po centru Procházky  střílí gól Hrdina 2:0
78´ Šmejkal sám na brankáře
79´ po autu obránci špatně obsadili hráče a nechali jej otočit  2:1
85´ Souček dobře střílí nártem na hraně velkého vápna těsně nad zemí k levé tyči,brankář soupeře se vyznamenává
88´ Fischer se Součkem jdou sami na brankáře

Žádné jednoduché utkání. Před zápasem jsem tipoval, že to bude o branku,ale netroufl jsem si odhadnout pro koho. Lukavice má letos dobré jaro. Hosté do poslední minuty mohli srovnat, protože jsme je nechali na kontaktním rozdílu. Opět jsme nedali z brejků, kdy jdeme jeden, nebo dokonce dva na brankáře. V podstatě je jedno kdo se v této situaci objeví. Dnes nás vychytal hokejbalový brankář. Vyběhnutím zmenšil úhel, zůstával dlouho stát a my jsme jej nastřelovali do nohou, jako na běžícím pásu.