Novinky

Šestá porážka v řadě

09.11.2014 08:17
SK HRADEC 1946-Sparta Radkovice 1:2 (0:1) Branka:Kadera ŽK:Dufek,J.Hrdina,Lucák Rozhodčí:Legát Sestava:Kosť-Vozabule,Andrle,Lucák,Dufek,Kundrata,Kadera,O.Hrdina,J.Hrdina,Jelínek(65´Höfer),Kiss

Béčko přezimuje na prvním místě

05.11.2014 05:18
SK HRADEC 1946 B-Dnešice 6:4 (1:0) Branky:Štökl 3,Šmejkal ,Šubrt (PK),Mareš Rozhodčí:Macháček

Tragický poločas rozhodl o výsledku

02.11.2014 00:56
Dvorec-SK Hradec 1946 4:3 (4:1) branky:O.Hrdina,Jelínek,Kadera Rozhodčí:Němec ŽK:Kalný,Lucák,Jelínek Sestava:Kosť-Vozabule(55´Höfer),Andrle,Kadera,Dufek,Bečvář,O.Hrdina,Lucák,Kiss,Jelínek,Kalný

Béčko deklasovalo Flamengo a jde do čela

28.10.2014 16:42
Flamengo Dnešice-SK HRADEC 1946 B 1:6 (0:2) Branky:Kalný 2,Šubrt 2,Calpac,Šmejkal (PK) Tři branky na rozhraní poločasu rozhodli utkání. Kalný během minuty dal dvě branky na konci poločasu a Šubrt dorazil trestný kop v první minutě poločasu druhého.

Béčko veze cenné body ze Záhoří

28.10.2014 06:16
Záhoří-SK HRADEC 1946 B 3:4 (2:2) Branky:Výrut,Janeček,Dufek,Šubrt Sestava:Poslední-Dufek,Varga,Kodera,Švarc-Šmejkal,Kaplan,Šubrt,Výrut-Janeček,Kalný

Když se nedaří tak se nedaří.....

25.10.2014 21:25
SK HRADEC 1946 - SOKOL LOSINÁ   0:3 (0:1) Rozhodčí:Šálková ŽK: Kosť,Kalný,Kadera Sestava:Kosť,Dufek,Andrle,Lucák,Kalný(50´Kadera),Kundrata,O.Hrdina,Kiss,J.Hrdina.Jelínek,Bečvář(75´Švarc)